Відділ Сервісу: 09:00-19:00
Автосалон: 10:00-18:00
Пошук
Пошук
Збережені автомобілі
Збережені автомобілі
Для порівняння, додайте мінімум 2 автомобілі до “Збережених авто”, використовуючи позначку
Пошук автомобілів
Запис на сервic Запис на сервic
Пошук запчастин Пошук запчастин
Акції Акції
Адреса та карта проїзду Адреса та карта проїзду
Автомобілі з пробігом Автомобілі з пробігом

Сумка-шопер B66954787

Назад

Сумка-шопер

Сумка-шопер
B66954787

1 455.30 грн

Опис товару:

 

Модний аксесуар для шопінгу на кожен день: сумка із поліестеру підкуповує елементами з натуральної шкіри та декоративною стібкою у вигляді логотипу «Мерседес-Бенц». У великому основному відділенні на зручній застібці-блискавці знайдуть своє місце всі важливі предмети, такі як ключі, гаманець або смартфон. Різні внутрішні відділення допоможуть підтримати ідеальний порядок у речах. У косметичці, що знімається, у внутрішній частині можна зручно носити з собою предмети особистої гігієни або губну помаду, де вони завжди будуть під рукою.

 

- Матеріал: поліестер

- Розміри: прибл. 51 x 22 x 34 см

СП ТОВ «Автомобільний Дім Україна Мерседес-Бенц» - офіційний дилерський центр Mercedes-Benz AG у Києві та області використовує кукі-файли для різних цілей.
Цим ми прагнемо надати вам можливість найліпшим чином використовувати наш вебсайт, а також постійно його покращувати. Також ми можемо показувати вам контент та рекламу на основі користувацької поведінки і для цього спільно працюємо з обраними партнерами (наприклад Google). Через цих партнерів ви також отримуєте рекламу на інших вебсайтах. Ви можете у будь-який час відкликати добровільну згоду. Докладну інформацію та можливості налаштування див. у розділі «Показати відомості» та у наших положеннях про захист даних.