Відділ Сервісу: 09:00-18:00
Автосалон: 10:00-18:00
Пошук
Пошук
Збережені автомобілі
Збережені автомобілі
Для порівняння, додайте мінімум 2 автомобілі до “Збережених авто”, використовуючи позначку
Пошук автомобілів
Запис на сервic Запис на сервic
Пошук запчастин Пошук запчастин
Акції Акції
Адреса та карта проїзду Адреса та карта проїзду
Автомобілі з пробігом Автомобілі з пробігом

Сумка спорт Golf 50*30*27 b66450388

Назад

Сумка спорт Golf 50*30*27

Сумка спорт Golf 50*30*27
b66450388

4 378.08 грн

Опис товару:

 

Містка і зручна: спортивна сумка для гольфу виробництва Cobra для Mercedes-Benz. Сумка виготовлена ​​з 100% поліестеру і має багато відділень для одежної і цінних речей. Крім великого розділеного основного відділення на двосторонній застібці-блискавки вона має в своєму розпорядженні практичним переднім кишенею для смартфона або гаманця. Бічна кишеня для взуття з вентиляцією і бічну кишеню з зовнішнім сітчастим відділенням завершують функціональний дизайн. Завдяки регульованим плечового ременя з м'якою підкладкою спортивна сумка може бути адаптована до будь-якого росту і пропонує, таким чином, максимум зручності. При необхідності плечовий ремінь легко знімається.

 - Матеріал: 100% поліестер

- Розміри: прибл. 50 x 30 x 27 см

- Різні відділення

- М'який знімний і регульований по довжині плечовий ремінь

- Виробник: Cobra для Mercedes-Benz

СП ТОВ «Автомобільний Дім Україна Мерседес-Бенц» - офіційний дилерський центр Mercedes-Benz AG у Києві та області використовує кукі-файли для різних цілей.
Цим ми прагнемо надати вам можливість найліпшим чином використовувати наш вебсайт, а також постійно його покращувати. Також ми можемо показувати вам контент та рекламу на основі користувацької поведінки і для цього спільно працюємо з обраними партнерами (наприклад Google). Через цих партнерів ви також отримуєте рекламу на інших вебсайтах. Ви можете у будь-який час відкликати добровільну згоду. Докладну інформацію та можливості налаштування див. у розділі «Показати відомості» та у наших положеннях про захист даних.