Відділ Сервісу: 09:00-18:00
Автосалон: 10:00-18:00
Пошук
Пошук
Збережені автомобілі
Збережені автомобілі
Для порівняння, додайте мінімум 2 автомобілі до “Збережених авто”, використовуючи позначку
Пошук автомобілів
Запис на сервic Запис на сервic
Пошук запчастин Пошук запчастин
Акції Акції
Адреса та карта проїзду Адреса та карта проїзду
Автомобілі з пробігом Автомобілі з пробігом
Тримач для велосипедів 000890029364
Вигода 24% на данний товар

Тримач для велосипедів 000890029364

*акцiя дiйсна до: 31.12.2022

Легке кріплення для перевезення одного велосипеда монтується на базові або рейлінгові кріплення. Встановлювати велосипеди можна до або після установки кріплення на дах. Якщо аксесуар не використовується, то опорна рамка складається вниз для зниження опору при русі. Придатне для перевезення велосипедів з максимальним діаметром рами 98 мм (круглий перетин труби рами) або 110 х 70 мм (овальний перетин труби рами). При завантаженні враховуйте допустиме навантаження на дах Вашого автомобіля. В обсяг поставки входить одне кріплення для перевезення велосипедів.

СП ТОВ «Автомобільний Дім Україна Мерседес-Бенц» - офіційний дилерський центр Mercedes-Benz AG у Києві та області використовує кукі-файли для різних цілей.
Цим ми прагнемо надати вам можливість найліпшим чином використовувати наш вебсайт, а також постійно його покращувати. Також ми можемо показувати вам контент та рекламу на основі користувацької поведінки і для цього спільно працюємо з обраними партнерами (наприклад Google). Через цих партнерів ви також отримуєте рекламу на інших вебсайтах. Ви можете у будь-який час відкликати добровільну згоду. Докладну інформацію та можливості налаштування див. у розділі «Показати відомості» та у наших положеннях про захист даних.