Отдел Сервиса: 08:30-20:00
Автосалон: 09:00-20:00
Поиск
Поиск
Сохраненные автомобили
Сохраненные автомобили
Для сравнения, добавьте минимум 2 автомобиля к "Сравнению авто", используя отметку
Поиск автомобилей
Автомобили в наличии Автомобили в наличии
Запись на сервиc Запись на сервиc
Поиск запчастей Поиск запчастей
Акции Акции
Адрес и карта проезда Адрес и карта проезда
Автомобили с пробегом Автомобили с пробегом
Кредитний калькулятор Кредитний калькулятор
Связаться с нами Связаться с нами

Новый Mercedes C-класс: вдохновляющая атмосфера зоны комфорта

Запрошуємо в новий, ще більш цифровий та економічний, світ, де ви відчуєте себе як вдома: новий C-Клас поєднує в собі обидва цих виміри, створюючи тим самим в епоху глобальної трансформації зону комфорту, готову до майбутнього в усіх відношеннях. Серед класичних представників модельного ряду Mercedes-Benz новий C-Клас першим стає на шлях повної електрифікації своєї лінійки – завдяки м'яким гібридам з 48-вольтовою технологією та інтегрованим стартер-генератором, а також плагін-гібридам. Високоефективна акумуляторна система в версії плагін-гібрида дозволяє йому досягати електричного запасу ходу близько 100 км (згідно WLTP). Ще зовсім недавно ця цифра була недосяжною в даному класі автомобілів. Водночас, абсолютно новий С-Клас задає нові стандарти і в плані сталого розвитку. Оскільки С-Клас є одним з представників модельного ряду компанії, що найкраще продаються, ця послідовна електрифікація має відповідний великий позитивний вплив на вуглецевий слід. Серед технічних особливостей такі опції, як фари головного освітлення DIGITAL LIGHT і функція підрулювання коліс заднього мосту. В Україні продаж седану та універсалу нового С-Класу стартує 30-го березня цього року, а вже влітку очікується поява новинки в офіційній дилерській мережі

Дизайн екстер’єру: чуттєва виразність в спортивно-елегантному вигляді

Динамичі пропорції нового С-Класу підкреслюються спортивним капотом з «силовими» ребрами та поєднанням коротких передніх звісів з довгою колісною базою. У всіх модифікацій зірка розташовується в центрі решітки радіатора, деталі якої можуть бути різними в залежності від виконання. Так, в базовій версії використовується розташована в центрі зірка в комбінації з ламелями. У виконанні Avantgarde додаються декоративні елементи на ламелях, а також хромовані рамки навколо решітки радіатора і фартуха кузова. Відмітною ознакою лінії виконання AMG Line є решітка радіатора в «діамантовому» стилі з хромованою зіркою. Серед інших особливостей – широка колія та колеса в сучасному дизайні, що встановлюються врівень з кузовом (розміром від 17 до 19 дюймів).


Задні ліхтарі у благородному виконанні зачаровують своїм неповторним денним та нічним дизайном. У седана задні ліхтарі, вперше для С-Класу, йдуть у двосекційному виконанні: їх світлові функції розподілені між секцією на боковині кузова і секцією на кришці багажника. Зовнішність задньої частини кузова елегантно довершують декоративні елементи на задньому бампері, що варіюються в залежності від додаткової комплектації і лінії виконання. Палітру колірних рішень для кузова поповнили три нові варіанти: «спектральний синій», «сріблястий хай-тек» і «білий опаліт».


Дизайн інтер'єру: спортивні акценти, що орієнтовані на водія

В новому С-Класі з ідеєю сучасної розкоші Mercedes-Benz прямує ще далі: його інтер’єр перейняв ключові особливості у нового S-Класу. Панель приладів поділена на верхню і нижню зони – крилоподібний профіль з новими круглими дефлекторами обдуву, що нагадують гондоли двигунів літака, і розкішну поверхню з декоративними деталями. Відчуттю спортивності сприяє орієнтованість панелі приладів на водія: вона і центральний дисплей на шість градусів нахилені в його сторону.


В зоні водія встановлено ЖК-дисплей з високою роздільною здатністю. Покупцям на вибір пропонуються два варіанти його виконання – з діагоналлю 10,25 дюймів (26,0 см) і 12,3-дюйма (31,2 см). Зміна парадигми в сторону цифровізації торкнулася і центрального дисплея: управління автомобільними функціями здійснюється через високоякісний сенсорний екран. Вертикальна орієнтація дисплея створює значні переваги, перш за все, для маршрутної навігації. Як і панель приладів, поверхня дисплея також дещо повернена в бік водія. У базовій комплектації центральний дисплей має діагональ 9,5 дюймів (24,1 см). Як опція пропонується версія зі збільшеною діагоналлю – 11,9 дюйма (30,2 см).

СП ООО "Автомобильный Дом Украина Мерседес-Бенц" - Генеральное представительство Mercedes-Benz AG в Киеве использует куки-файлы для различных целей
Этим мы хотим предоставить вам возможность наилучшим образом использовать наш сайт, а также постоянно его улучшать. Также мы можем показывать вам контент и рекламу на основе пользовательского поведения и для этого совместно работаем с избранными партнерами (например Google). Через этих партнеров вы также получаете рекламу на других сайтах. Вы можете в любое время отозвать добровольное согласие. Подробную информацию и возможности настройки см. в разделе «Показать сведения» и в наших положениях о защите данных.