Отдел Сервиса: 08:30-20:00
Автосалон: 09:00-20:00
Поиск
Поиск
Сохраненные автомобили
Сохраненные автомобили
Для сравнения, добавьте минимум 2 автомобиля к "Сравнению авто", используя отметку
Поиск автомобилей
Автомобили в наличии Автомобили в наличии
Запись на сервиc Запись на сервиc
Поиск запчастей Поиск запчастей
Акции Акции
Адрес и карта проезда Адрес и карта проезда
Автомобили с пробегом Автомобили с пробегом
Кредитний калькулятор Кредитний калькулятор
Связаться с нами Связаться с нами

Правовая информация

 

Авторське право

Усі права застережено. Усі тексти, зображення, графічні матеріали, аудіо-, відеозаписи та файли анімації, а також Ваші угоди захищено авторським правом та іншими законами із захисту інтелектуальної власності. Копіювати, змінювати та використовувати їх на інших веб-сайтах у комерційних цілях або для розповсюдження заборонено. Деякі веб-сторінки Mercedes-Benz AG також містять матеріали, захищені авторським правом осіб, що їх надали.

 

Продукти та ціни

Після підписання до друку окремих сторінок у товари та послуги можуть вноситись зміни. До завершення терміну постачання виробник залишає за собою право у власних інтересах вносити зміни до конструкції та форми, допускати відхилення у відтінках кольорів, а також змінювати склад комплекту постачання або переліку послуг з урахуванням інтересів Mercedes-Benz AG, якщо це прийнятно для клієнта. На ілюстраціях можуть також бути зображені приладдя, елементи опціонального обладнання або інші частини, які не входять до серійного комплекту постачання або переліку послуг. Відхилення у відтінках кольорів обумовлено технічними чинниками. Окремі сторінки також можуть містити дані про типи й послуги, недоступні в окремих країнах. Вказані ціни є необов'язковими рекомендованими цінами. Тому остаточні дані запитуйте у салонах офіційної дилерської мережі.

 

Товарні знаки

Якщо не вказано інше, всі товарні знаки на веб-сайтах к Mercedes-Benz AG і АТ, включаючи найменування моделей Mercedes-Benz, логотипи та емблеми, належать Mercedes-Benz AG.

 

Ліцензійні права

Mercedes-Benz AG і ПрАТ «Автокапітал» прагнуть створити сучасний і інформативний веб-сайт, і ми сподіваємося, що наше креативне оформлення сподобається Вам так само, як воно подобається нам. Ми також сподіваємося на ваше розуміння того, що Mercedes-Benz AG і ПрАТ "Автокапітал" повинні захищати свою інтелектуальну власність, включаючи патенти, товарні знаки і авторські права. Будь ласка, візьміть до уваги, що ні даний веб-сайт, ні матеріали, що містяться на ньому, не пропонують і не означають надання будь-якій особі ліцензійних прав на інтелектуальну власність Mercedes-Benz або ПрАТ "Автокапітал".

 

Відповідальність

Інформація та дані на цих сторінках не становить жодної прямої або непрямої гарантії. Зокрема, вони не становлять жодної непрямої гарантії щодо властивостей, придатності для продажу, відповідності певним цілям, а також дотримання законів і патентів.

На наших веб-сторінках також наведено посилання на інші веб-сайти. Ми хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми жодним чином не впливаємо на оформлення та зміст тих веб-сайтів, на які посилаємося. Тому ми також не можемо гарантувати актуальність, правильність, повноту або якість інформації, що на них розміщено. Зважаючи на вищенаведене ми знімаємо з себе відповідальність за зміст даних сторінок. Ця заява дійсна для всіх посилань на інші веб-сайти та їхній зміст, розміщених на наших веб-сторінках.

СП ООО "Автомобильный Дом Украина Мерседес-Бенц" - Генеральное представительство Mercedes-Benz AG в Киеве использует куки-файлы для различных целей
Этим мы хотим предоставить вам возможность наилучшим образом использовать наш сайт, а также постоянно его улучшать. Также мы можем показывать вам контент и рекламу на основе пользовательского поведения и для этого совместно работаем с избранными партнерами (например Google). Через этих партнеров вы также получаете рекламу на других сайтах. Вы можете в любое время отозвать добровольное согласие. Подробную информацию и возможности настройки см. в разделе «Показать сведения» и в наших положениях о защите данных.