Відділ Сервісу: 09:00-18:00
Автосалон: 10:00-16:00
Пошук
Пошук
Збережені автомобілі
Збережені автомобілі
Для порівняння, додайте мінімум 2 автомобілі до “Збережених авто”, використовуючи позначку
Пошук автомобілів
Запис на сервic Запис на сервic
Пошук запчастин Пошук запчастин
Акції Акції
Адреса та карта проїзду Адреса та карта проїзду
Автомобілі з пробігом Автомобілі з пробігом
Парфум для чоловіків Mercedes-Benz, Man, 100мл EdT
Назад

Парфум для чоловіків Mercedes-Benz Man, EdT 100мл

Парфум для чоловіків Mercedes-Benz Man, EdT 100мл
b66958630

4 110.06 грн

Опис товару:

Легенда Mercedes-Benz у флаконі. Дуже інтенсивна, ароматна серцева нота кедрового листа і герані втілює чоловічу елегантність. Згодом фруктові, стримані і сучасні ноти груші змішуються з запахом насінням амбрового дерева для отримання свіжого, модного аромату. Глибока, деревна базова нота під кінець розкривається в вишуканому палісандр і дубовому моху. Унікальний, легко впізнаваний аромат, що включає в себе розкішну композицію, неповторний шлейф, який одного разу привертає і вже не відпускає. Для оптимального дозування туалетна вода постачається в зручному розпилювачі. 

  • Обсяг: прим. 100 мл
СП ТОВ «Автомобільний Дім Україна Мерседес-Бенц» - офіційний дилерський центр Mercedes-Benz AG у Києві та області використовує кукі-файли для різних цілей.
Цим ми прагнемо надати вам можливість найліпшим чином використовувати наш вебсайт, а також постійно його покращувати. Також ми можемо показувати вам контент та рекламу на основі користувацької поведінки і для цього спільно працюємо з обраними партнерами (наприклад Google). Через цих партнерів ви також отримуєте рекламу на інших вебсайтах. Ви можете у будь-який час відкликати добровільну згоду. Докладну інформацію та можливості налаштування див. у розділі «Показати відомості» та у наших положеннях про захист даних.