Відділ Сервісу: 09:00-18:00
Автосалон: 10:00-18:00
Пошук
Пошук
Збережені автомобілі
Збережені автомобілі
Для порівняння, додайте мінімум 2 автомобілі до “Збережених авто”, використовуючи позначку
Пошук автомобілів
Запис на сервic Запис на сервic
Пошук запчастин Пошук запчастин
Акції Акції
Адреса та карта проїзду Адреса та карта проїзду
Автомобілі з пробігом Автомобілі з пробігом
Заряджання та запас ходу

Новий EQB

EQB 300 4MATIC: витрата електроенергії у кВт·год/100 км (змішаний цикл): 19,4-18,1; викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0.
EQB 350 4MATIC: витрата електроенергії у кВт·год/100 км (змішаний цикл): 19,4-18,1; викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0.

 
 
 
 

до

422

кілометрів, запас ходу на електриці  (WLTP)

до

0

грамів, викиди CO2

до

32

хвилин, зарядження на станціях швидкої зарядки*

  •  

*Час зарядки відповідає 10-80% заряду з використанням станції швидкої зарядки постійного струму з напругою живлення 400 В, мінімальним струмом 300 А. Час зарядки може змінюватися залежно від різних факторів, таких як температура навколишнього середовища та акумулятора, а також використання додаткових допоміжних споживачів, напр. опалення.

 

Основні особливості дизайну

Створіть свій простір.

Новий EQB поєднує характерні елементи дизайну Mercedes-EQ з багатогранністю та виразністю форм. До семи сидінь, містке багажне відділення та мультимедійна система MBUX дозволяють по-новому відчути красу руху на електромобілі.

Проста та зручна зарядка – вдома або в дорозі.

Інтелектуальний помічник на борту: мультимедійна система MBUX.

Дива місткості: до семи сидінь та багажне відділення, що адаптується.

Обладнання

Зробіть EQB своїм EQB.


Визначте самі, яким буде ваш EQB, вибравши один із трьох пакетів обладнання. Пакети Advanced, Advanced Plus і Premium дозволяють вибрати ступінь оснащеності від меншого до більшого і включають безліч опцій, пов'язаних з комфортом, безпекою або технологіями, що дозволяють за бажанням надати EQB індивідуальних рис.


Детальніше про особливості обладнання


Комфорт та безпека

Комфорт та безпека в дорозі.

Поїздки стануть приємними як ніколи завдяки інтуїтивно простому настроюванню опцій для підвищення комфорту, концепції функціонального простору та інтелектуальним системам безпеки в EQB

Комфорт з великої літери: концепція функціонального та змінного внутрішнього простору, в якому можна розмістити до семи сидінь або збільшити об'єм багажного відділення до 1710 л, передбачає всілякі варіанти використання внутрішнього простору EQB.
Більш безпечні поїздки: допоміжні системи EQB з можливістю прогнозування та підтримкою інтелектуальних функцій завжди контролюють дорожню обстановку і можуть попереджати водія про можливі небезпеки. Таким чином реалізовано ефективний захист пасажирів та інших учасників руху. Досягайте цілей легко та впевнено.

Детальніше про комфорт та безпеку
Технічні характеристики

EQB у цифрах.

Відчуйте високий рівень продуктивності EQB, який забезпечують потужні електродвигуни та високовольтна літій-іонна акумуляторна батарея.


до

215

кВт номінальної потужності[1]

до

520

Нм при 1 об/хв номінального крутного моменту[1]

до

100

кВт макс. потужності заряджання (постійним струмом)


Детальніше про технічні характеристики


СП ТОВ «Автомобільний Дім Україна Мерседес-Бенц» - офіційний дилерський центр Mercedes-Benz AG у Києві та області використовує кукі-файли для різних цілей.
Цим ми прагнемо надати вам можливість найліпшим чином використовувати наш вебсайт, а також постійно його покращувати. Також ми можемо показувати вам контент та рекламу на основі користувацької поведінки і для цього спільно працюємо з обраними партнерами (наприклад Google). Через цих партнерів ви також отримуєте рекламу на інших вебсайтах. Ви можете у будь-який час відкликати добровільну згоду. Докладну інформацію та можливості налаштування див. у розділі «Показати відомості» та у наших положеннях про захист даних.