Відділ Сервісу: 09:00-19:00
Автосалон: 10:00-18:00
Пошук
Пошук
Збережені автомобілі
Збережені автомобілі
Для порівняння, додайте мінімум 2 автомобілі до “Збережених авто”, використовуючи позначку
Пошук автомобілів
Запис на сервic Запис на сервic
Пошук запчастин Пошук запчастин
Акції Акції
Адреса та карта проїзду Адреса та карта проїзду
Автомобілі з пробігом Автомобілі з пробігом
Mercedes-AMG

Mercedes-AMG G-63

Унікальні особливості автомобіля

Спортивні якості в первозданному вигляді.

Технології приводу і ходової частини відмінно демонструють себе на перегоновій трасі. Ви можете втілити будь-яке бажання з Mercedes-AMG G 63 завдяки потужності двигуна з подвійним турбонаддувом. Доповнює загальну картину привабливий дизайн моделі.

Екстер’єр

Інтер’єр

Продуктивність

Дизайн екстер’єру

Лідер з виразними формами.

З першого погляду ви помітите потужність Mercedes-AMG G 63. Про це свідчить радіаторна решітка, опціональні 22-дюймові диски коліс і вихлопна система AMG Performance з хромованими спареними патрубками.

Деталі

Основні деталі екстер’єру позашляховика.

Дизайн інтер’єру

Гідна міць у великому просторі.

Комфортне великий простір створено для справжньої насолоди від їзди. Особливі почуття дарує шкіряна оббивка з ромбоподібним візерунком і карбонові вставки.

Деталі

Основні деталі інтер’єру позашляховика.

Комплектації Mercedes G-class AMG

Створіть власний Mercedes-AMG GT 63.

Ексклюзивна модель

Спеціальна серія STRONGER THAN TIME Edition.


Лімітована серія пропонує особливо емоційний позашляховик з хромованими елементами та особливим підсвічуванням навколо автомобіля.


Ексклюзивна модель


Продуктивність

Створено для потужного руху і підкорення вершин.

Кожна поїздка стане незабутньою завдяки двигуну V8, вихлопній системі AMG Performance і ходовій частини AMG RIDE CONTROL.

Система випуску відпрацьованих газів з перемиканням

Система випуску газів AMG Performance оснащена заслінками з можливістю регулювання. Натисканням однієї кнопки ви можете змінити звук автомобіля – від комфортного до максимально емоційного.

AMG SPEEDSHIFT TCT 9G

Автоматична коробка передач пропонує швидке перемикання зі швидкісним перегазуванням.

Перемикання передач залежить від режиму – спортивне або комфортне. Завдяки дев’яти передачам двигун працює в оптимальному діапазоні оборотів.

Бітурбодвигун V8 з робочим об’ємом 4 літри

Потужний двигун пристосований до точного контролю. За допомогою турбонагнітачів з подвійними каналами Twin-Scroll забезпечується найкраща реакція.

Прискорення

Складно описати почуття, коли двигун притискає водія і пасажирів до м’яких сидінь.

Деталі

Основні деталі продуктивності позашляховика.

Налаштуйте систему AMG DYNAMIC SELECT, і ви відчуєте справжню потужність. Досить натиснути одну кнопку і шасі адаптується до умов дороги. Водієві пропонуються режими «Comfort», «Sport» і «Sport+», а також індивідуальна програма руху.

Гальмівна система AMG стане вашим надійним партнером і допоможе дозувати гальмування. Збільшені гальмівні диски на колесах містять внутрішню вентиляцію.

Спортивна ходова частина втілює продуктивність як в повсякденному житті, так і на перегоновій трасі. Змінити характеристики можна одним натисканням кнопки. Користувачам доступні програми «Comfort», «Sport» і «Sport+».

Порівняння двигунів

Центр приводу – двигун.

СП ТОВ «Автомобільний Дім Україна Мерседес-Бенц» - офіційний дилерський центр Mercedes-Benz AG у Києві та області використовує кукі-файли для різних цілей.
Цим ми прагнемо надати вам можливість найліпшим чином використовувати наш вебсайт, а також постійно його покращувати. Також ми можемо показувати вам контент та рекламу на основі користувацької поведінки і для цього спільно працюємо з обраними партнерами (наприклад Google). Через цих партнерів ви також отримуєте рекламу на інших вебсайтах. Ви можете у будь-який час відкликати добровільну згоду. Докладну інформацію та можливості налаштування див. у розділі «Показати відомості» та у наших положеннях про захист даних.