Відділ Сервісу: 09:00-18:00
Автосалон: 10:00-18:00
Пошук
Пошук
Збережені автомобілі
Збережені автомобілі
Для порівняння, додайте мінімум 2 автомобілі до “Збережених авто”, використовуючи позначку
Пошук автомобілів
Запис на сервic Запис на сервic
Пошук запчастин Пошук запчастин
Акції Акції
Адреса та карта проїзду Адреса та карта проїзду
Автомобілі з пробігом Автомобілі з пробігом
Мерседес G-клас

Mercedes-Benz G-class

Легенда, перевірена часом.

Особливості моделі

Новий тип ДНК, який був розроблений безліч років тому в Граці.

Унікальний геном позашляховика – потужний, стійкий і легендарний. Деталі, які були створені ними, досі виконують свій функціонал. Неповторний характер, який позначався компонентами протягом багатьох поколінь.

Дизайн

Дизайн, який може говорити за себе.


Унікальність, якій 40 років: тільки Мерседес G класу може виглядати як G-клас. Інтер’єр і екстер’єр цього автомобіля не просто унікальні – вони можуть відображати вашу індивідуальність, завдяки оснащенню G manufaktur.


Детальніше про дизайн


Комфорт

Король бездоріжжя, але елегантний і комфортний всередині.


Складові комфорту:

  • Пакет мультиконтурних активних сидінь;
  • Пакет ENERGIZING;
  • 9G-TRONIC;
  • Ходова частина з адаптивним регулюванням жорсткості амортизаторів.

Детальніше про комфорт


Безпека

Сміливець з вродженим інстинктом захисника.

Mercedes G class знає, що для вас безпека має велике значення.


Складові безпеки:

  • Активний асистент контролю смуги руху;
  • Пакет паркування з функцією кругового огляду на 360°;
  • Світлодіоди MULTIBEAM;
  • Пакет асистентів руху.

Детальніше про безпеку


Характеристики

Неперевершений, незалежно від поверхні.

Відмінні характеристики позашляховика – відправна точка і мета Mercedes-Benz G-class. Він завжди встановлював стандарти там, де мова йде про подолання підйомів, броду і схилів.


Можливість подолання нахилів

100%


Максимальна глибина броду

70 см


Нахил поверхні

70%


Більше про характеристики


Mercedes G-клас AMG

Автомобілі AMG Performance.

Захват в чистому вигляді.

Чудові ходові якості автомобіля. Автентична динаміка руху внаслідок «генетичного коду» AMG. Mercedes-AMG розробляє не тільки потужні автомобілі та спорткари, але і бере на себе обов’язок: завжди бути на крок попереду, зробити неповторним те, що технічно реалізовується. Щоб з’являлися виняткові автомобілі для неперевершених людей. Ласкаво просимо до світу Mercedes-AMG!

Великий вибух будь-якого міста.

Дорога ніби плавиться. Можливо, це заломлення бризок фонтану на світлі? Для Mercedes-AMG G 63 все це не має значення. Він вражає експресивним дизайном свого зовнішнього вигляду. Екстер’єр, який з самого початку дає зрозуміти те, що саме він задає тут тон. Типова для серії AMG панель облицювання радіатора, опціонально доступні 22-дюймові диски й система випуску відпрацьованих газів в стилі AMG-Performance з двома хромованими випускними трубами. Вони розміщені з боків і надають цьому культовому об’єкту екстравертної зовнішності. При цьому для Mercedes-AMG G 63 абсолютно все одно – рухатися по вулканічній лаві або звичайним асфальтом. Його продуктивність – це найкращий приклад для наслідування. У русі перетнутою місцевістю він завжди був лідером. Але навіть в місті гігант бездоріжжя вражає своїми неперевершеними ходовими якостями. Це і робить його королем навіть далеко від дикої природи – в джунглях великого міста.

Центр сили.

Філігранні технології, які об’єднані з потужним типовим звуком: Mercedes-AMG G 63 з 4-літровим турбодвигуном V8 AMG потужністю 585 к.с. і з максимальним обертовим моментом у 850 Нм залишить незабутні враження від кожної поїздки. Система випуску відпрацьованих газів AMG Performance з заслінками в випускному тракті змусить повітря вібрувати. Більш того, водій самостійно може встановлювати гучність від стриманої (природною для далеких подорожей) до дійсно емоційної. Система AMG RIDE CONTROL забезпечить можливість регулювати ходову частину всього лише одним натисненням кнопки. Отже, Mercedes-AMG G 63 пристосується не тільки до будь-якої міської та позашляхової місцевості, а й до індивідуальних побажань кожного водія.

СП ТОВ «Автомобільний Дім Україна Мерседес-Бенц» - офіційний дилерський центр Mercedes-Benz AG у Києві та області використовує кукі-файли для різних цілей.
Цим ми прагнемо надати вам можливість найліпшим чином використовувати наш вебсайт, а також постійно його покращувати. Також ми можемо показувати вам контент та рекламу на основі користувацької поведінки і для цього спільно працюємо з обраними партнерами (наприклад Google). Через цих партнерів ви також отримуєте рекламу на інших вебсайтах. Ви можете у будь-який час відкликати добровільну згоду. Докладну інформацію та можливості налаштування див. у розділі «Показати відомості» та у наших положеннях про захист даних.