+38-044-201-60-00

Хетчбек

Такий, як ти.

Ціна, включаючи ПДВ 934 214 грн
Детальніше про моделі

Седан

Такий,‌ ‌як‌ ‌ти.‌

Ціна, включаючи ПДВ 1 006 989 грн
Детальніше про моделі

Хетчбек

Неймовірно стильний.

Ціна, включаючи ПДВ 947 309 грн
Детальніше про моделі

Седан

Ніколи‌ ‌не‌ ‌зупиняйтеся‌ ‌на‌ ‌досягнутому.‌

Детальніше про моделі Фото і відео

Новий cедан

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Новий універсал

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Купе

Досконалості немає меж.

Ціна, включаючи ПДВ 1 249 694 грн
Детальніше про моделі Фото і відео

Кабріолет

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому.

Ціна, включаючи ПДВ 1 432 384 грн
Детальніше про моделі Фото

Coupé

Грай за своїми правилами.

Ціна, включаючи ПДВ 1 015 161 грн
Детальніше про моделі Фото

Shooting Brake

Грай за своїми правилами.

Детальніше про моделі Фото

Coupé

Дозвольте собі більше пригод.

Детальніше про моделі Фото і відео

Оновлений седан

Надзвичайно динамічний характер

Ціна, включаючи ПДВ 1 450 737 грн
Детальніше про моделі

Оновлений універсал

Створений для перемог у кожній справі

Ціна, включаючи ПДВ 1 515 340 грн
Детальніше про моделі

Оновлений кабріолет

Відкритий для будь-яких викликів.

Ціна, включаючи ПДВ 1 747 796 грн
Детальніше про моделі

Оновлений купе

Створений щоб перемагати

Ціна, включаючи ПДВ 1 601 443 грн
Детальніше про моделі

Позашляховик

Легендарний позашляховик.

Ціна, включаючи ПДВ 3 879 963 грн
Детальніше про моделі

Новий GLA

Ціна, включаючи ПДВ 1 013 185 грн
Детальніше про моделі

Новий GLB

Ціна, включаючи ПДВ 1 125 344 грн
Детальніше про моделі

SUV

Досконала міцність.

Ціна, включаючи ПДВ 1 405 826 грн
Детальніше про моделі

Купе

Натхнення кожен день.

Ціна, включаючи ПДВ 1 593 171 грн
Детальніше про моделі

SUV

Втілення успіху.

Ціна, включаючи ПДВ 2 039 933 грн
Детальніше про моделі

Coupe

Ціна, включаючи ПДВ 2 216 394 грн
Детальніше про моделі

Новий GLS-Class

S-Class серед позашляховиків.

Ціна, включаючи ПДВ 2 582 511 грн
Детальніше про моделі

Maybach

Розкіш в найчистішому вигляді

Ціна, включаючи ПДВ 5 318 007 грн
Детальніше про моделі

Новий S-Class Седан

Новий рівень сучасної розкоші

Ціна, включаючи ПДВ 3 135 639 грн
Детальніше про моделі

Мінівен

Зроби свій хід.

Ціна, включаючи ПДВ 1 504 489 грн
Детальніше про моделі

Купе

Створений руками гонщиків.

Ціна, включаючи ПДВ 4 360 182 грн
Детальніше про моделі Фото і відео

Родстер

Ціна, включаючи ПДВ 4 753 593 грн
Детальніше про моделі Фото

4-Door Coupé

Життя – це перегони.

Детальніше про моделі Фото

EQC

Новий досвід водіння.

Ціна, включаючи ПДВ 1 825 126 грн
Детальніше про моделі

EQA

Для нового покоління.

Ціна, включаючи ПДВ 1 265 099 грн
Детальніше про моделі

Технічний ремонт

Автомобільний Дім Україна – офіційний дилер Daimler AG – пропонує Вам повний спектр послуг з ремонту й обслуговування автомобілів Mercedes-Benz.
Автомобільний Дім Україна – офіційний дилер Daimler AG

Технічне обслуговування:

 • Технічне обслуговування автомобілів Mercedes-Benz будь-якого року виробництва
 • Додаткова інформація про ТО
  Показати

  Як і більшість механізмів для довгострокової та надійної роботи, автомобіль потребує виконання регламентних технічних обслуговувань. Кожен з автовиробників розробляє свою систему технічного обслуговування автомобілів, виходячи з якості використовуваних матеріалів, комплектуючих і особливостей конструкції вузлів і агрегатів. Така система передбачає своєчасне обслуговування автомобіля, гарантуючи власникові безпеку, а автомобілю – тривалий термін служби.

  Разом із розвитком автомобілебудування удосконалиться і система технічного обслуговування автомобілів. Розробники докладають зусиль, щоб зробити обслуговування автомобіля оптимальнішим і для власників, збільшуючи інтервал між обслуговуваннями й завдяки цьому здешевлюючи «утримування» автомобіля, і для станцій технічних обслуговувань, розробляючи спеціальні інструменти, прилади й інструкції, що дають змогу швидко та в повному обсязі виконувати необхідні роботи.

  Так, від фіксованих інтервалів між технічними обслуговуваннями та стандартних обсягів робіт спочатку кожні 10 000 км, а потім кожні 15 000 км, Mercedes-Benz для легкових автомобілів прийшов до гнучкішої системи технічних обслуговувань – системи ASSYST. Ця система, порівняно з попередніми, вже була здатна визначати пробіг між технічними обслуговуваннями, даючи можливість власникам, якщо не були повністю вичерпані ресурси автомобіля до технічного обслуговування, подовжувати інтервал, або за екстремальних умов експлуатації спонукала проводити обслуговування раніше. Обсяг робіт при цій системі залишався строго регламентованим (ТО «А» або ТО «В»). При цьому пробіг залишався важливим чинником, але не єдиним. У системі ASSYST початковим інтервалом вважається пробіг у 15 000 км, але якщо власник автомобіля уважно стежитиме за повідомленнями, які з'являються на щитку приладів, то він побачить, що залишковий пробіг до технічного обслуговування змінюється. В ході експлуатації автомобіля система спостерігає за різними параметрами та коригує свій прогноз, збільшуючи або скорочуючи інтервал до технічного обслуговування. Зміни у витраті ресурсів свідчать про зміну умов експлуатації або стилю водіння, що відразу відображається в прогнозі. ASSYST не має власних датчиків, він отримує необхідну інформацію від інших блоків управління. Тому ця система з'єднана з блоком управління двигуном і з блоком управління системою динаміки руху. Шиною даних CAN блок управління двигуном передає дані про роботу двигуна, а блок системи динаміки руху пересилає дані про пробіг.

  Як встановлюються інтервали технічного обслуговування сьогодні? Технічні можливості нині дають змогу виміряти навантаження на автомобіль, а це означає, що можна виміряти споживання ресурсів. Така система прораховує інтервал технічного обслуговування наперед і завчасно перед настанням часу його проведення інформує про це водія. Наразі на легкових автомобілях Mercedes-Benz використовується система ASSYST PLUS. Завдання цієї системи полягає в розрахунку не лише пробігу або часу до технічного обслуговування, а й повного обсягу робіт. Система ASSYST PLUS обробляє інформацію про рівень і температуру моторного мастила, температуру охолоджувальної рідини, частоту обертання двигуна і швидкості, навантаження на двигун. Точно спрогнозувати обсяг і вартість робіт за такої системи складно, але плюс у тому, що вона виключає непотрібні роботи та пропонує лише необхідний регламент. Система враховує також елементи додаткової комплектації (зчіпні пристрої та інше), що підлягають техобслуговуванню. Ще однією спеціальною функцією ASSYST PLUS є контроль над старінням гальмівної рідини, яка підлягає заміні кожні 2 роки.

  Незалежно від автоматичної індикації інформацію про пробіг і кількість днів до наступного ТО можна рахувати вручну. Після ввімкнення запалення на дисплеї комбінації приладів – стандартне вікно. Якщо натискати на кнопку зі стрілкою вперед або назад на багатофункціональному кермі, то на дисплей буде виведено меню із зазначенням інтервалу до наступного технічного обслуговування (детальніша інструкція міститься в книзі з експлуатації автомобіля).

  Повноцінне обслуговування згідно з системою ASSYST PLUS можливе лише в офіційних дилерів, оскільки індикація щитка приладів зазначає лише код технічного обслуговування і код технічної станції. Введення цих даних у спеціальне програмне забезпечення саме й визначає необхідний обсяг робіт, яких є 15 різновидів. Після проведення чергового технічного обслуговування на сервісному центрі виконується підтвердження виконання цих робіт, і в «пам'ять» автомобіля заноситься відповідний запис. Цю інформацію можна зчитати в будь-який момент комп'ютером – у ній записуються пробіги й дати проведення технічних обслуговувань.

  Концерн Daimler AG і, відповідно, всі регіональні представництва в усьому світі, постійно прагне зробити рівень обслуговування своїх клієнтів максимально комфортним для них. У зв'язку з цим концерн Daimler AG упровадив інновацію у сфері сервісного обслуговування автомобілів Mercedes-Benz під назвою «Електронна сервісна книжка» або Digital Service Booklet. Цей проект спрямований на те, щоб забезпечити доступ до інформації про проходження планового технічного обслуговування усіма автомобілями Mercedes-Benz на будь-якій офіційній СТО у будь-якій точці нашої планети. На першому етапі введення в дію цієї програми ця інновація стосувалася автомобілів випуску 2009 року E-, CLS-, SL- і SLK-Класів. Згодом ця програма розшириться на всі автомобілі Mercedes-Benz. Наше підприємство, як офіційний дилер концерну Daimler AG в Україні, також стало учасником цього проекту. Тобто всі технічні обслуговування і їхні обсяги виконання, здійснені на нашій станції, можна буде побачити в будь-якій точці світу, при виїзді в будь-яку країну в режимі online у будь-якому дилерському центрі. Такий запис в «Електронній сервісній книжці» є бездоганним доказом обслуговування автомобіля на авторизованих сервісних центрах і слугує гарантом якісного обслуговування автомобіля.

  Лише проходження технічного обслуговування в офіційного дилера Mercedes-Benz гарантує виконання усіх регламентних робіт, передбачених заводом-виробником. Тільки своєчасне і повноцінне технічне обслуговування автомобіля дає змогу максимально продовжити термін служби його вузлів і агрегатів і завдяки цьому зменшити свої майбутні витрати на його утримування, зменшити кількість звернень на СТО, організувати його безпечну та комфортну експлуатацію. Для підтримки гарантії на автомобіль дуже важливо проходити своєчасно технічне обслуговування в офіційного дилера.

  Приєднуйтеся до всесвітньої мережі Mercedes-Benz, зробіть обслуговування свого автомобіля ОФІЦІЙНИМ!

  Система ASSYST 1997–2003
  Більшість автомобілів Mercedes-Benz обладнана системою ASSYST. У такій системі обсяг технічного обслуговування змінюється з сервісу А на сервіс B. Сервіс А є малим за трудомісткістю сервісом, тоді як сервіс В є сервісом, великим за трудомісткістю. Повідомлення про необхідність проведення сервісу з'явиться на дисплеї приблизно за місяць або за 1000 км до терміну, коли технічне обслуговування має бути проведене. Інтервал між технічним обслуговуванням розташований між 14 500 км і 30 000 км або між 12 і 24 місяцями, залежно від стилю водіння.

  Система ASSYST PLUS, 2003–2007
  Більшість моделей, випущених між 2003-м і 2007 роком, обладнані системою ASSYST PLUS. Це також змінювана система, й обсяг технічного обслуговування змінюється з сервісу А до сервісу Н, при цьому літера означає час, потрібний на виконання обслуговування, і обсяг робіт, який необхідно буде виконати. При цьому сервіс Н перевищує за обсягом робіт сервіс А.Технічний ремонт


Двигун:

 • діагностика всіх систем двигуна з використанням оригінальних діагностичних комплексів Xentry Kit 3;
 • ремонт двигуна будь-якої складності.
ремонт двигуна будь-якої складності.

Ходова частина:

 • діагностика та ремонт механічних і автоматичних трансмісій;
 • діагностика і ремонт роздавальних коробок;
 • регулювання кутів встановлення коліс із використанням новітніх комп'ютерних технологій і офіційної бази даних параметрів автомобілів Mercedes-Benz;
 • діагностика й ремонт елементів підвіски;
 • шиномонтажні роботи.
діагностика та ремонт механічних і автоматичних трансмісій

Кузов:

 • кузовний ремонт будь-якої складності з використанням стапелів і систем вимірювання геометрії кузова;
 • фарбування автомобілів будь-якої складності.

Електрообладнання автомобіля:

 • діагностика та ремонт електричних і електронних систем автомобіля за допомогою оригінальних діагностичних комплексів Xentry Kit 3;
 • діагностика і ремонт автоматичних кліматичних систем (систем клімат-контролю);
 • антибактеріальна обробка систем кондиціонування;
 • встановлення оригінального додаткового обладнання.